Категорії

Знижки в Хелловін

Знижки в Хелловін

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада Ви можете скористатися знижкою 13% на весь асортимент магазину Дайкаст Україна.

Для цього в період з 20:00 31 жовтня 2023 року до 07:00 01 листопада 2023 року необхідно оформити замовлення з використанням спеціального промокоду.

• Знижка для зареєстрованих клієнтів - промокод HALLOWEEN13.

• Для клієнтів, які мають 3% знижки за дисконтною карткою Silver надається додаткова знижка в розмірі 10% з промокодом HALLOWEEN10.

• Для клієнтів, які мають 5% знижки за дисконтною карткою Gold надається додаткова знижка в розмірі 8% з промокодом HALLOWEEN8.

• Для клієнтів, що мають 7% знижки за дисконтною карткою Platinum надається додаткова знижка в розмірі 6% з промокодом HALLOWEEN6.

• Для клієнтів, які мають 10% знижки за дисконтною карткою Infinity надається додаткова знижка в розмірі 3% з промокодом HALLOWEEN3.

Знижки поширюються лише на нові замовлення, оформлені через кошик магазина в валюті "Гривня (UAH)" у період дії акційної пропозиції. Один клієнт може застосувати промокод до двох замовлень. Знижка за промокодом "HALLOWEEN" не підсумовується з іншими промокодами. Знижка поширюється на товари зі знижками і спеціальними цінами. Крайній термін оплати замовлень, оформлених в акційний період - 06 листопада 2023 року включно, після закінчення даного терміну знижки на неоплачені замовлення будуть анульовані. У разі неможливості застосувати промокод до якого-небудь товару в акційний період, знижка буде додана в ручному режимі співробітником магазину до оформленого замовлення.

Зареєструватися для отримання новин

Отримуйте електронною поштою наші новини та спеціальні пропозиції.