Категорії

З Днем Незалежності!

З Днем Незалежності!

Знижки до Дня Незалежності у магазині Diecast Ukraine!

Шановні клієнти, вітаємо Вас з найбільшим святом нашої держави - Днем Незалежності України! Нехай свобода мислити і діяти буде нашою перевагою. Бажаємо процвітання Вам, Вашій родині і Україні! Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах! Разом до перемоги!

24 серпня Ви можете скористатися знижкою 15% на весь асортимент магазину Дайкаст Україна.

Для цього в період з 00:00 до 23:59 24 серпня 2023 року необхідно оформити замовлення з використанням спеціального промокоду.

• Знижка діє тільки для зареєстрованих клієнтів - промо-код UA15.

• Для клієнтів, які мають 3% знижки за дисконтною карткою Silver надається додаткова знижка в розмірі 12% з промокодом UA12.

• Для клієнтів, які мають 5% знижки за дисконтною карткою Gold надається додаткова знижка в розмірі 10% з промокодом UA10.

• Для клієнтів, що мають 7% знижки за дисконтною карткою Platinum надається додаткова знижка в розмірі 8% з промокодом UA8.

• Для клієнтів, які мають 10% знижки за дисконтною карткою Infinity надається додаткова знижка в розмірі 5% з промокодом UA5.

Знижки поширюються лише на нові замовлення, оформлені через кошик магазина в валюті "Гривня (UAH)" у період дії акційної пропозиції. Один клієнт може скористатися промокодом п'ять разів. Знижка за промокодом "UA" не підсумовується з іншими промокодами. Знижка поширюється на товари зі знижками і спеціальними цінами. Крайній термін оплати замовлень, оформлених в акційний період - 28 серпня 2023 року включно, після закінчення даного терміну знижки на неоплачені замовлення будуть анульовані. У разі неможливості застосувати промокод до замовлення в акційний період, знижка буде додана в ручному режимі співробітником магазину до сформованого замовлення.

Зареєструватися для отримання новин

Отримуйте електронною поштою наші новини та спеціальні пропозиції.