Знижки в Хелловін

Знижки в Хелловін

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада Ви можете скористатися знижкою 13% на весь асортимент магазину Дайкаст Україна.

Для цього в період з 20:00 31 жовтня 2022 року до 07:00 01 листопада 2022 року необхідно оформити замовлення з використанням спеціального промо-коду.

• Знижка діє тільки для зареєстрованих клієнтів - промо-код HALLOWEEN13.

• Для клієнтів, які мають 3% знижки за дисконтною карткою Silver надається додаткова знижка в розмірі 10% з промо-кодом HALLOWEEN10.

• Для клієнтів, які мають 5% знижки за дисконтною карткою Gold надається додаткова знижка в розмірі 8% з промо-кодом HALLOWEEN8.

• Для клієнтів, що мають 7% знижки за дисконтною карткою Platinum надається додаткова знижка в розмірі 6% з промо-кодом HALLOWEEN6.

• Для клієнтів, які мають 10% знижки за дисконтною карткою Infinity надається додаткова знижка в розмірі 3% з промо-кодом HALLOWEEN3.

Знижки поширюються лише на нові замовлення, оформлені через корзину магазина в валюті "Гривня (UAH)" у період дії акційної пропозиції. Один клієнт може скористатися промо-кодом на два замовлення. Знижка по промо-коду "HALLOWEEN" не підсумовується з іншими промо-кодами. Знижка поширюється на товари зі знижками і спеціальними цінами. Крайній термін оплати замовлень, оформлених в акційний період - 04 листопада 2022 року включно, після закінчення даного терміну знижки на неоплачені замовлення будуть анульовані. У разі неможливості застосувати промо-код до якого-небудь товару в акційний період, знижка буде додана в ручному режимі співробітником магазину до оформленого замовлення.

Зареєструватися для отримання новин

Отримуйте електронною поштою наші новини та спеціальні пропозиції.