З Днем Незалежності!

З Днем Незалежності!

Знижки до Дня Незалежності у магазині Diecast Ukraine!

Шановні клієнти, вітаємо Вас з Днем Незалежності України, нашої рідної країни! Цей рік став найважчим у нашій новітній історії, але ми впевнені, Україна назавжди залишиться незалежною, та повернеться до своїх кордонів, які ми так звикли бачити на мапі, і, звісно, стане ще сильнішою, ніж будь-коли раніше. Слава Україні! Героям слава!

24 серпня Ви можете скористатися знижкою 15% на весь асортимент магазину Дайкаст Україна та отримати безкоштовну доставку у поштомат Нової пошти.

Для цього в період з 00:00 до 23:59 24 серпня 2022 року необхідно оформити замовлення з використанням спеціального промо-коду.

• Знижка діє тільки для зареєстрованих клієнтів - промо-код UA15.

• Для клієнтів, які мають 3% знижки за дисконтною карткою Silver надається додаткова знижка в розмірі 12% з промо-кодом UA12.

• Для клієнтів, які мають 5% знижки за дисконтною карткою Gold надається додаткова знижка в розмірі 10% з промо-кодом UA10.

• Для клієнтів, що мають 7% знижки за дисконтною карткою Platinum надається додаткова знижка в розмірі 8% з промо-кодом UA8.

• Для клієнтів, які мають 10% знижки за дисконтною карткою Infinity надається додаткова знижка в розмірі 5% з промо-кодом UA5.

Знижки поширюються лише на нові замовлення, оформлені через корзину магазина в валюті "Гривня (UAH)" у період дії акційної пропозиції. Для отримання безкоштовної доставки при оформленні замовлення необхідно вказати номер поштомату Нової пошти, у якому зручніше всього отримати замовлення в полі "Номер та адреса відділення НП". Один клієнт може скористатися промо-кодом п'ять разів. Знижка по промо-коду "UA" не підсумовується з іншими промо-кодами. Знижка поширюється на товари зі знижками і спеціальними цінами. Крайній термін оплати замовлень, оформлених в акційний період - 25 серпня 2022 року включно, після закінчення даного терміну знижки на неоплачені замовлення будуть анульовані. У разі неможливості застосувати промо-код до якого-небудь товару в акційний період, знижка буде додана в ручному режимі співробітником магазину до оформленого замовлення.

Зареєструватися для отримання новин

Отримуйте електронною поштою наші новини та спеціальні пропозиції.