Новорічна знижка

Новорічна знижка

Новорічна акція! Знижка 15% на весь асортимент магазину Дайкаст Україна

Знижка діє у період з 27 грудня 2021 року по 2 січня 2022 року включно.

Для того, щоб отримати знижку, в зазначений період необхідно оформити замовлення з використанням спеціального промокоду.

• Для незареєстрованих клієнтів, і клієнтів, які не мають знижки за умовами дисконтної системи - промокод NY15.

• Для клієнтів, які мають 3% знижки за дисконтною карткою Silver надається додаткова знижка в розмірі 12% з промокодом NY12.

• Для клієнтів, які мають 5% знижки за дисконтною карткою Gold надається додаткова знижка в розмірі 10% з промокодом NY10.

• Для клієнтів, що мають 7% знижки за дисконтною карткою Platinum надається додаткова знижка в розмірі 8% з промокодом NY8.

• Для клієнтів, які мають 10% знижки за дисконтною карткою Infinity надається додаткова знижка в розмірі 5% з промо-кодом NY5.

Знижки поширюються лише на нові замовлення, оформлені через кошик магазина в валюті "Гривня (UAH)" у період дії акційної пропозиції. Один клієнт може скористатися промокодом 5 разів. Знижка за промокодом NY не підсумовується з іншими знижками і спецпропозиціями. Знижка поширюється на товари зі знижками і спеціальними цінами. Крайній термін оплати замовлень, оформлених в акційний період - 5 днів з моменту розміщення замовлення, після закінчення даного терміну знижки на неоплачені замовлення будуть анульовані. У разі неможливості застосувати промокод до замовлення у акційний період, знижка буде додана в ручному режимі співробітником магазину до оформленого замовлення.

У разі будь-яких технічних проблем та питань, звертайтесь за адресою електронної пошти info@diecast.com.ua, або на Viber +38 (097) 239-68-69

Зареєструватися для отримання новин

Отримуйте електронною поштою наші новини та спеціальні пропозиції.