Категорії

Новорічна знижка

Новорічна знижка

Новорічна акція! Знижка 15% на весь асортимент магазину Дайкаст Україна в період з 27 грудня 2018 року по 7 січня 2019 року.

Для того, щоб отримати знижку, в зазначений період необхідно оформити замовлення з використанням спеціального промокоду.

• Для незареєстрованих клієнтів, і клієнтів не мають знижки за умовами дисконтної системи промокод NY15.

• Для клієнтів, які мають 3% знижки за дисконтною карткою Silver надається додаткова знижка в розмірі 12% з промокодом NY12.

• Для клієнтів, які мають 5% знижки за дисконтною карткою Gold надається додаткова знижка в розмірі 10% з промокодом NY10.

• Для клієнтів, що мають 7% знижки за дисконтною карткою Platinum надається додаткова знижка в розмірі 8% з промокодом NY8.

• Для клієнтів, які мають 10% знижки за дисконтною карткою VIP надається додаткова знижка в розмірі 5% з промокодом NY5.

Знижки поширюються лише на замовлення, оформлені через корзину магазина в валюті "Гривня (UAH)". Один клієнт може скористатися промокодом 5 разів. Знижка за промокодом NY не підсумовується з іншими знижками і спецпропозиціями. Знижка поширюється на товари зі знижками і спеціальними цінами. Крайній термін оплати замовлень, оформлених в акційний період - 5 днів з моменту розміщення замовлення, після закінчення даного терміну знижки на неоплачені замовлення будуть анульовані. У разі неможливості застосувати промокод до якого-небудь товару в акційний період, знижка буде додана в ручному режимі співробітником магазину до оформленого замовлення.

Зареєструватися для отримання новин

Отримуйте електронною поштою наші новини та спеціальні пропозиції.